Archiv článků

Mikuláš

Dne 5. 12. 2022 navštívil klienty Domova Pramen Mikuláš se svou družinou...
Celý článek

Vánoční pečení s dobrovolníky

Druhou adventní neděli trávili naši klienti pečením perníčků s dobrovolníky. Celým Domovem se vinula vůně perníčků a všichni si užívali předvánoční atmosféry. .
Celý článek

Palačinkové odpoledne

Ve středu 14. září uspořádali žáci SŠ Euroinstitut spolu se svými učitelkami v Domově Pramen palačinkové odpoledne. Žáci připravili a hezky nazdobili palačinky pro všechny klienty a zaměstnance domova, takže si každý mohl pochutnat.  
Celý článek

Koupelna s wellness

Máme radost z nově zrekonstruované koupelny a nového wellness. Naši klienti si tak nyní mohou užívat také pobyt ve vířivce s aromaterapií a hudbou.
Celý článek

Výstava fotek v Městské knihovně

Dovolujeme si Vás pozvat do Městské knihovny v Mariánských Lázních na vernisáž výstavy fotografií z dvacetileté historie našeho Festivalu porozumění. Výstava zde bude ke shlédnutí od 18. července do 31. srpna 2022.
Celý článek

Společné grilování místo oběda

V úterý 12.7. jsme si užili velmi příjemnou atmosféru při grilování. Naše paní kuchařky naložili skvěle maso a nám všem moc chutnalo. Chystáme se takováto setkání opakovat pravidělně celé léto.  
Celý článek

Sportovní den

V úterý 21. června 2022 připravily rehabilitační sestry na terase a zahradě Domova Pramen „Sportovní den“. Dopoledne si klienti mohli vyzkoušet svou obratnost a další dovednosti. Odpoledne si užili výbornou grilovačku, kávu, koláč a hlavně diskotéku s DJ Vikim. Přijeli nás také navštívit přátelé z...
Celý článek